DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD)

01 Ocak 2013 tarihinde kabul edilen uluslararası sözleşme ADR kapsamında; Tehlikeli Madde Taşımacılığı sürecinde yer alan ve bir takvim yılı içerisinde net elli ton ve üstü miktarlarda işlem yapan, gönderen, paketleyen, yükleyen, dolduran ve boşaltan olarak faaliyette bulunan işletmeler ile toplam araç taşıma kapasitesi elli ton ve üzerinde olan taşımacılık işletmelerinin gerçekleştiği firmalarda TMGD hizmeti alma zorunluluğu getirilmiştir.

TİCARİ DANIŞMANLIK VE KALİTE YÖNETİMİ

Üretici, pazarlayıcı ve satıcı kimliklerini unutmadan ancak amatör çalışma anlayışından uzaklaşıp kurumsal ve sistemli bir çalışmayla , profesyonel olarak iş hayatına devam etmek en büyük adımdır. Bu adım ancak doğru bir ekip rehberliğinde yapılabilir. KASS OSGB olarak iddiamız bu rehber olduğumuzdur.

HİBE-TEŞVİK-KOSGEB DANIŞMANLIĞI

Ülkemizdeki birçok işletmenin ve girişimcilerimizin maalesef verilen hibe, teşvik ve destekler ile ilgili bilgisi bulunmamaktadır. Yeni iş kurmak isteyen, işini büyütmek ve geliştirmek isteyen işverenlerin veya işveren adaylarının, devlet tarafından sağlanan desteklerden faydalanması için gereken yollara yön göstererek büyümeye ve gelişmeye bir adım için size yardım edebilecek nadir firmalardan birisi KASS OSGB’dir.